Web ve Sosyal Medya Hizmetleri

Hakkımızda

TEYADO Bilişim Hizmetleri 10 yıldan fazla bir süredir internet ve bilişim alanında edinmiş olduğu tecrübelerini danışanlarına ve müşterilerine aktarmakta ve onların işlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Bilgi çağında olmamızın bir sonucu ve gereği olarak özellikle iş dünyasında bulunanlar verdikleri hizmetlerin daha fazla kitlelere ulaşmayı ve bunlardan da daha fazla geri dönüşler almayı beklemektedir.

Tabi bu firmalar mevcut iş akış ve meşguliyetler içinde bu ihtiyaçları için ya kendi emek ve zamanlarından fedakarlık etmek zorundalar. Yada bu konuda bünyelerinde bir yada daha fazla eleman istihdam etmek zorundalar. Bütün bunlar da firmada her açıdan bir yük ve kayba neden olmaktadır.

Bu durumlar göz önüne alındığında dış hizmet alımı en makul çözüm olarak durmaktadır. Bunu fark eden firmalar bu tür ihtiyaçlarını kendilerine istediklerini verebilecek firma ve danışmanlardan alarak ihtiyaçlarını daha makul maliyet ve zamanlarda elde edebilmektedir.

İşte bizde tam bu noktada bu firmaların karşısına bir çözüm olarak çıkıyoruz. Firmaların yada girişimcilerin ihtiyaçları olan bilişim ve internet çözümlerinde onların yanında oluyoruz. Onlara en yakın mesafede olarak daha samimi ve sıcak bir çözüm ortaklığı ile daha etkin ve hızlı çözümler sunabilmekteyiz.

 

TEYADO olarak farkımız

Büyük ve markala olana çözüm firmaları ilk akla gelen ve cazip gibi görünen firmalardır. Bu sebepten dolayı da ilk sırada tercih sebebi olabilmektedirler. Ancak büyük kurumsal firmalarda şu şekilde bir sıkıntı yaşanmaktadır. Kurumsal firmalar neticede uç noktada çalışan elemanları tarafından temsil edilmektedir. Bu sebeple alacağınız hizmetin kalitesi tamamen sizinle muhatap olan elemanın becerisine ve ilgisine orantılı olacaktır.

Ama TEYADO da ise her an erişilebilen bir kurucu ve çalışan ekibine ulaşabilir ve ihtiyaçlarınıza ya da sorunlarınıza daha doğrudan çözümler alabileceğiniz şekilde bir etkileşim kurabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza gereken çözümler önce kendi atölyemizde karşılanır. Daha da fazlası istenmesi durumunda yine alanlarında etkin hizmet veren diğer çözüm ortaklarımızla baş başa verip ihtiyacınız olan çözümleri sizi kapı kapı dolaştırmadan sunabiliriz.

Hizmetlerimiz

  • Web Sayfaları
  • E-Ticaret Siteleri
  • İçerik Çevirileri
  • İçerik Geliştirme
  • Web Sitesi Yönetimi
  • Web Müşteri İletişimleri
  • Mobil Uygulamalar
  • Sosyal Medya Pazarlama
KAPAT